Yalın Grafik Reklam Ajansı | Grafik Tasarım, Matbaa, Promosyon, Sosyal Medya, Kreatif Reklam
Kurumsal Çalışma Şekli
Misyon ve Vizyon
Değerlerimiz
Ajans Çalışma Prensibi
Takım Arkadaşları Alımı
Kurumsal Çalışma Şekli
Yalın Grafik Reklam Ajansı Olarak Matbaa, Dijital Medya, Reklam, Drone ve Video Çekim, Sosyal Medya, Ajans Faaliyetleri üzerinde yoğunlaşmış bir firmayız, bizim hakkımızda bilgi edinmek isterseniz.

Yalın Grafik Reklam Ajansı; uzun yıllar reklamcılık sektöründe faaliyet göstermiş olan Murat Yalın tarafından 2020 yılında kurulmuştur. 15 yıllık tecrube ve birikim ile bugün Türkiye’de bir çok firmaya başarı ile ajans hizmetleri vermektedir.Reklam tasarımlarını insan odaklı bir yaklaşımla hazırlayarak, gelişen ve değişen Dünya’ya ayak uyduran, modern, standartlardan uzak bir ekiple çalışmaktadır. Antalya’nın en özel firmalarına, ülkemizin en gözde markalarına tasarım ve kampanya yapmakta ve size daha iyisini sunmak için var gücümüzle çalışmaktayız. Marka oluşturmak, oluşan markanın tanıtımını yapmak, markaya değer katmak, değerlenen markayı kazanca dönüştürmek.. Kampanya oluşturmak, ürün satmak, satılan üründen kazanç elde etmek… Şirketin kimliğini oluşturmak, tanıtım filmi hazırlamak, müşterilere profesyonel sunumlar yapmak… Kısacası her yönüyle marka olmak her yönüyle kazanç elde etmek… Arkamızda bıraktığımız güler yüzlü müşterilerimiz daima en güzel referansımızdır.

Misyon ve Vizyon
Misyon Vizyon

Misyonumuz;

Reklam dünyasına yeni bir soluk ve bakış açısı getirmek. Bu işi yaparken etik davranarak kalitemizi güven ile perçinlemektir. Gelişmiş tasarım yeteneklerimiz ile müşterilerimizin reklam ve bilişim sektörlerindeki tüm ihtiyaçlarını en etkin ve hızlı çözümler üreterek ve en iyilerin arasına taşıyarak markalaştırmaktır. Türklerin ve Türkçenin olduğu her yerde var olmaktır. Yalın Grafik Reklam Ajansı %100 Türk sermayeli kuruluştur.

Vizyonumuz;

Değişen ve gelişen iş dünyasında üretkenliği, kaliteyi, özgün fikirleri, yaratıcı tasarımları ön planda tutarak, müşterilerimiz ile uzun vadeli bir iş birliği içerisinde çalışmak, güçlü imajlar ve markalar yaratarak kalıcılık sağlamaktır. Kalitede, hizmette, müşteri ilişkilerimizde sektörümüzde en iyi olmak, sahip olduğumuz bu imaji korumak, kalite verimliliğini sürekli kılmak, sürekli pozitif değer üreterek piyasada lider olmak temel ilkemizdir.

Değerlerimiz
Değerlerimizi kısaca anlatmak gerekirse kalite,güven Takım çalışması mutlu ve verimli işler.

Kalite, Güvenlik, Nitelik ve Konfor. Saygınlık, Etkinlik ve Verimlilik. Takım Çalışması. Değişime açık olmak ve yeniliklere ayak uydurmak. Çevreye duyarlı faaliyet. Çalışanların ve müşterilerin memnuniyetini gözetmek. Sorumluluk, bilgi, tecrübe ve yetki paylaşımına özen göstermek. Müşterileri ile çalışanları arasındaki iletişimi en üst düzeyde kurmak ve kurulan iletişimin kesintisiz işlemesini sağlamak. Müşteri memnuniyetini, kazanç elde etmekten öncelikli görmek. Faaliyetlerinin her aşamasında, müşterilerine ve çalışanlarına karşı şeffaf bir yönetim anlayışı oluşturmak. Dürüst çalışmak. Hizmetleriyle, nitelikli üretimiyle ve insanımızın yaşam kalitesini yükseltme noktasındaki çalışmalarıyla fark edilmek. Verilen her sözü zamanında yerine getirmek.

Ajans Çalışma Prensibi
Ajans Çalışma Prensibi

Yalın grafik reklam ajansı, markanız için oldukça önemli bir partnerdir. İletişim tonunuzu, stratejinizi, konumlandırmanızı, performansınızı ve daha fazlasını belirler ve yönetir. Reklam ajanslarının size sağlayacağı faydalara geçmeden önce nasıl çalıştıklarını bilmeniz gerektiğini düşündük.

Temelinde ajans – marka iş birlikleri çok zorlu ve sabır gerektiren bir süreçtir. Tıpkı insan ilişkilerindeki gibi, kan uyumu gerekir. Bunu yakalayabilen iş birlikleri uzun soluklu olduğu gibi, her iki tarafa da kazanç sağlar.

YALIN GRAFİK REKLAM AJANSI EKİBİ

Takım Arkadaşları Alımı
Takım Arkadaşları Alımı Yalın Grafik Reklam Ajansı Ailesine katılmak istermisiniz sizden haber bekliyoruz

Yalın Grafik Reklam Ajansı Ailemize katılmak için buradaki takım arkadaşı ilanlarımıza bakabilirsiniz.

Profesyonel Ekibimiz

Bizden Haberler